DEDEKTÖR MODELLERİ VE FİYATLARI – Dedektör | Toprak Altı Görüntüleme ve Alan Tarama Cihazları
info@adrenalindedektor.com
+90 539 847 63 83

DEDEKTÖR MODELLERİ VE FİYATLARI

  • Yayınlayan: Adrenalin Dedektör
  • Kategori: Dedektör, Genel

ALAN TARAMA FİYATLARI

Dedektör modelleri ve fiyatları, neye göre belirlenir altın arama dedektörleri ve alan tarama fiyatları çeşitlerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Altın arama dedektörü fiyatları‘ndaki önemli farklılıklar bir çok teknik etkene dayanmaktadır. Öncelikle alan tarama cihazı fiyatı farklarındaki ilk etken şatış aşamasına gelen bir cihazın araştırma, tasarım, geliştirme ve üretim süresince harcanan para zaman ve emektir.

Arge çok zaman, para ve emek gerektirmektedir. Ne yazık ki Türkiye de arge yapabilen metal dedektör firma sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Adrenalin metal dedektörler, alan taramalar ve yeraltı görüntüleme cihazları üzerinde çok ciddi arge çalışmaları yürütmektedir. Yoğun yürütülen arge çalışmaları sonucunda ürünlerin başarısından doğan müşteri memnuniyetleri Adrenalin Dedektör’ü sektörde rakiplerinden bir adım öne çıkarmaktadır. 

Dedektör modelleri ve fiyatları ‘ndaki farklılıkları oluşturan ikinci etken üretim ve kullanım alanlarından doğan değişikliklerdir. Kullanılan sınıf aynı olsa bile dedektörlerin bir birinden ergonomik tasarım yapısı, teknoloji  ve elektronik donanım olarak çok farklı olduğunu anlayabilirsiniz.

Bu dedektörler de kulanım alanlarına göre en iyi performans amaçlanıp uzun arge sürecinden sonra farklı şekiller ve teknolojiler de üretilmişlerdir. Bu nedenle  aynı sınıf define dedektör modelleri ve fiyatları arasında farklılıklar görülebilir. Kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren çok dedektör çeşitleri mevcuttur. Bunları başlıca Metal (altın define), Güvenlik, Endüstriyel, Jeofizik, Askeri ve Balistik olarak sıralayabiliriz.

  • Dedektörleri kullanım alanlarına göre başlıca bir kaç sınıfta sıralayabiliriz.
  • Jeofizik – Ground penetrating radar, Manyetometre, Rezistivite cihazı
  • Metal (define altın) –  Metal dedektörleri, alan tarama cihazları,
  • Güvenlik – Kapı Dedektörleri, Üst Arama Dedektörleri, X-Ray Görüntüleme Sistemleri, Araç altı görüntüleme sistemleri.
  • Endüstriyel – Gıda, Tekstil, Plastik sanayilerinde kullanılan dedektörler. Alan tarama fiyatları
  • Teknik – İnşaat, Yol, Yapı, Su kaçağı, kablo-boru ve menhol kapak tespitlerinde kullanılan dedektörler.
  • Askeri-Balistik – Mayın ve bomba arama, suç unsurları, mermi ve kovan tespitleri için kullanılan dedektörler.
Yazar: Adrenalin Dedektör

Bir cevap yazın

Kur Seçin
EUREuro