HAKKIMIZDA

Adrenalin Dedektör 12.07.2010 tarihinde elektromanyetik algılama teknolojisi alanında kullanılan cihazların üretimini gerçekleştirmek için kurulmuştur.

Adrenalin Dedektör kurulduğu ilk günden itibaren araştırma ve geliştirme çalışmalarını metal dedektörler, alan taramalar, görüntülü dedektörler ve jeofizik ölçüm cihazları üzerinde aralıksız sürdürmektedir. Adrenalin Dedektör, eğitimli kadrosu ile yıllar süren araştırma çalışmaları neticesinde özellikle hazine aramalarında kullanılan profesyonel dedektörler üretmektedir. Üretilen profesyonel dedektörler jeoloji araştırmalarında jeofizik ölçümlerinde, yer altı maden aramalarında, yer altı su kaynaklarını tespit etmede ve toprak yapısını analiz etmede kullanılmaktadır.

Üretimi yapılan cihazlar alan tarama cihazları 2d – 3d görüntü verebilen metal ve maden dedektörleri, 3d görüntülü toprak analizi yapılabilen elektromanyetik jeofizik radarları dır. Adrenalin Dedektör'ün üretmiş olduğu profesyonel ürünler Hobi, Askeri, Balistik, Jeoloji, Arkeoloji, İnşaat ve Madencilik alanlarında başarı ile kullanılmaktadır.

ADRENALİN DEDEKTÖR ÜRÜNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN