MİSYON - VİZYON

Misyon

Günümüz teknolojilerini etkin bir biçimde kullanarak piyasada ki en seçkin firmalardan biri olduk. Ürünlerimizin başarısı türkiye nin dört bir yanında ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kanıtlandı. Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyi hizmetini sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kurduk. Müşteri memnuniyetine aşırı hassasiyet göstererek makul olan hiç bir talebi yanıtsız bırakmadık. Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak, geleceğin talebini asla göz ardı etmedik.

Firmamız, 2010 yılında tek para dedektörü (VLF) modelini sunmuş, ardından 2011 de alan tarama (MFD) modelini, 2013 yazında Derin alan taramalı dedektörler Pulse ID’yi ve daha sonrasında 2014 kışında Elektro manyetik radar sistemi (Z-18) jeo fizik cihazını arz etmiştir. Firmamız 2015 yılında artık talebi karşılamak yerine talep yaratma fonksiyonunu kullanmaktadır.

Adrenalin dedektör yenilikçi bakış açısı; tüketicinin ne tür bir beklentide olduğunu analizlerle sabit bir biçimde tespit etmekte ve geleceğe yönelik nasıl bir beklentide olacaklarını da yine bu analizler ile bilimsel yöntemler ışığında tahmin etmektedir. Bu sayede tüketicilerimiz her zaman istedikleri türde nihai tüketim ürününe firmamız vasıtası ile ulaşabilmektedir. Bu gün sektörde ki yok sayılamayacak firmaların başında geliyoruz. Bizim bu seviyeye gelmemizdeki en büyük role sahip siz değerli tüketicilerimize teşekkürü borç biliriz

VİZYON

Adrenalin dedektör ailesi olarak gelecekte ihracatımızı yükselterek Türkiye de elde ettiğimiz başarıyı Dünya genelinde de elde etmeyi amaçlamaktayız. Küresel ekonomide ki vazgeçilmezlik bizim en büyük hedefimiz olmakla beraber büyümek ile süre gelen kayda değer istihdam sağlamak, bunu yaparken doğayı korumak, refahı sağlamak ve toprak altında bulunan tarihi eserlerin ilgili yönetmeliğe uygun bir biçimde çıkarılması için bireyleri bilinçlendirmeyi hedeflemekteyiz.